Titel
Overleven (Alive) (Het verhaal van de vliegramp in de Andes)
Schrijver
Read, Piers Paul
Taal
Nederlands
ISBN
9789041350619
Uitgever
Singel Pocket
Prijs
€ 4,00
Bijzonderheden
2007, 411 pp pocket (leessporen op de rug, verder in goede staat!) Staat van het boek: 7.5
Meer info
(Het verhaal van de vliegramp in de Andes)
(Singel Pocket)
ISBN 9789041350619
uitgave uit 2007
411 pp pocket
(leessporen op de rug, verder in goede staat!)
Staat van het boek: 7.5
Overleven is het adembenemend spannende verhaal over de vliegramp in de Andes. Piers Paul Read leefde en sprak enkele maanden met de overlevenden. Hij tekende hun gruwelijke belevenissen op, de barre ontberingen, de dreigende hongerdood en bevriezing, waaraan zij uiteindelijk wisten te ontsnappen door het vlees van hun omgekomen medereizigers te eten. Piers Paul Read heeft zich zo in de lotgevallen van de overlevenden ingeleefd dat er een aangrijpend verhaal is ontstaan over de drang tot overleven.Recensie(s)In oktober 1972 stortte op een hoogte van 3450 meter in het Zuid-Amerikaanse Andesgebergte een vliegtuig neer met aan boord een Uruguayse rugbyclub met hun vrienden en verwanten. Van de 45 inzittenden overleefden uiteindelijk slechts 16 de ramp. Na 70 dagen wisten twee van hen de bewoonde wereld te bereiken. De 16 wisten alleen te overleven door de lichamen van de omgekomen medereizigers te eten. Dit kannibalisme deed destijds nogal wat stof opwaaien. De auteur beschrijft het verhaal van het begin van de reis tot en met het einde. De ethische kant van de zaak wordt uitvoerig belicht. Aan de hand van vele gesprekken met betrokkenen heeft de auteur alles kunnen reconstrueren. Het verhaal is overtuigend neergezet: evenwichtig, genuanceerd, ingehouden en zonder enige sensatiezucht. Leesbaar verhaal voor een groot publiek, geschreven in een redelijke documentaire stijl. Aandacht voor de psychologische kant van de zaak. Matige bladspiegel.
(Biblion recensie, Redactie..)
Prijs €4,-
Afbeeldingen
Van Harte Welkom bij Stanley&Livingstone!
GRATIS verzending bij besteding van €25,- of meer, nog eens 10% KORTING bij besteding van €40,- of meer. Deze aanbieding is tevens geldig voor bestellingen uit Belgie of Duitsland voor respectievelijk €30,- en €50,- aan besteding.
U kunt kiezen uit een gevarieerd en alsmaar groeiend aanbod aan literatuur en romans, Engelstalige, Franstalige, Duitstalige en ook Spaanstalige boeken, maar ook Esoterie, Psychologie en Filosofie.
Alleszins de moeite waard om eens rond te kijken!
ZIEN WAT U KOOPT!
Alle boeken zijn ruimschoots voorzien van foto's zodat u een goed beeld krijgt van het boek. De staat van het boek is vaak omschreven en voorzien van een cijfer op de schaal van 1 tot 10. 10 = Nieuwstaat.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Stanley&Livingstone
- Na uw bestelling ontvangen u en Stanley&Livingstone een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Stanley&Livingstone vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Stanley&Livingstone kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.