Titel
De wilde eend - Tooneelspel in vijf bedrijven
Schrijver
Ibsen, Henrik / Ton Lutz (notities)
Taal
Nederlands
Uitgever
J.M. Meulenhoff, Amsterdam
Prijs
€ 12,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
1916, kartonnen omslag, uit de bibliotheek van Ton Lutz met zijn naam voorin en aantekeningen
Meer info
Ibsen, 1828-1906. De wilde eend was zijn meesterwerk, een klassiek en duister sprookje. Op schutblad naam van Ton Lutz. Bij de personen heeft Ton Lutz (1919-2009, acteur, regisseur en artistiek leider) in potlood de rolbezetting bijgeschreven tijdens de opvoering van 1956. Lutz had de rol van Hjalmar Ekdal. Ook rollen voor zijn broer Piet, Jan Teulings, Lia Dorana, John Lanting e.v.a. Er waren opvoeringen in Rotterdam, Amsterdam (Stadsschouwburg) e.a. De omslag is vlekkerig, de rug gebruind. Niettemin een bijzonder exemplaar met geschiedenis.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met titaantje
- Na uw bestelling ontvangen u en titaantje een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van titaantje vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- titaantje kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.