Titel
De boeken die de kerk afwees / Fictie of waarheid in de Da Vinci Code
Schrijver
Green, Michael
Taal
Nederlands
ISBN
9789063534721
Uitgever
Medema
Prijs
€ 4,50(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
2006, 221pp, paperback, nieuw
Meer info
Dan Brown, auteur van De Da Vinci Code, beweert dat het verhaal van Jezus die aan het kruis zou zijn gestorven voor de zonden van de wereld, volslagen onjuist is. De roman, volgens Brown gebaseerd op feiten, suggereert dat Jezus met Maria Magdalena trouwde en dat hun afstammelingen tot vandaag de dag nog in Frankrijk wonen. Zijn Dan Browns ‘bewijzen’ fictie of waarheid? Zou het waar zijn wat hij suggereert, namelijk dat de Bijbel niet meer is dan een verzameling onbetrouwbare documenten, geselecteerd door de toenmalige Kerk op basis van een verborgen agenda? De Kerk heeft inderdaad bepaalde boeken afgewezen – maar waarom deed ze dat dan?
Afbeeldingen
Bladaaltje
Woudrichem
Als u binnen 3 dagen niets van mij hoort, kijk dan a.u.b. in de spammap, of neem telefonisch contact op via 06 24403434
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Bladaaltje
- Na uw bestelling ontvangen u en Bladaaltje een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Bladaaltje vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Bladaaltje kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.