Titel
Hoe ik toch huisjesmelker werd - Over woonarmoede en ongelijkheid
Schrijver
Hans de Geus
ISBN
9789028451469
Uitgever
Wereldbibliotheek
Prijs
€ 10,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
Paperback, Goed
Meer info
Hans de Geus kon geen hypotheek krijgen voor de bovenwoning die hij in Amsterdam wilde kopen. Hij kreeg wel een lening voor de aankoop van een paar appartementen die hij wilde verhuren op de vrije markt. Dat zette hem aan het denken over de oorzaken en gevolgen van de woningnood in Nederland.
Wonen is een grondrecht, maar wonen is onbetaalbaar geworden. De torenhoge huizenprijzen maken het starters en jongeren onmogelijk een huis te kopen. Tenzij ze een beroep kunnen doen op ouders die bem
Afbeeldingen
CHECKT U UW SPAMFILTER NA ORDER?
Het Colofon is hét adres voor in- en verkoop van tweedehands boeken in Arnhem.
Bakkerstraat 56, 6811 EJ Arnhem / T. 0263703508
•
INDICATIE VERZENDKOSTEN (Goed verpakt en altijd met track & trace)
Binnen NL : Brievenbuspakket : € 4,99 / Pakket (tot 10KG) : € 7,99
Naar België : Brievenbuspakket : € 8,99 / Pakket (tot 5KG) : € 10,99
International shipping costs are variable, depending on the weight and destination.
•
CONDITIE boeken: Soms kan het zijn, dat een boek in goede staat is, maar dat het leesvouwen of naam vorige eigenaar heeft. Dat wordt momenteel niet altijd weergegeven op Boekwinkeltjes. Vraag ons gerust naar details via mail of telefoon.
•
BETAALMETHODEN: Bank overschrijving / Contant (ophalen)
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Het Colofon
- Na uw bestelling ontvangen u en Het Colofon een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Het Colofon vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Het Colofon kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.