Titel
Klassiek tekenen - het hoofd
Schrijver
Sin, Oliver
Taal
Nederlands
ISBN
9789463594547
Uitgever
Librero Nederland - Kerkdriel (2022)
Prijs
€ 19,95(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
160pp.- 25.5 x 22 cm - gebonden softcover met flappen - ongelezen nieuwstaat - GRATIS verstuurd binnen Nederland
Meer info
“Dit boek is een waardevolle hedendaagse leidraad voor het tekenen van hoofden en portretten van mensen, waarin de media en technieken van de oude meesters worden toegepast. Dit informatieve en prachtig geïllustreerde boek, geschreven door de gevierde portrettekenaar en docent Oliver Sin, neemt lezers stap voor stap mee in zijn methode, die gekenmerkt wordt door een subtiele lijnvoering en optimaal gebruikmaakt van toon om expressieve portretten te creëren.”
Afbeeldingen
Puck en Nienke
Den Bosch
VOOR UW INFORMATIE: Bij het plaatsen van een bestelling reageren wij vrijwel altijd dezelfde dag.
Heeft u geen reactie in uw mailbox ontvangen? Kijk dan even in de map 'SPAM' of 'Ongewenst'.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Puck en Nienke
- Na uw bestelling ontvangen u en Puck en Nienke een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Puck en Nienke vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Puck en Nienke kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.