Titel

Halen, 12 aug. 1914, de dag dat de cavalerie voor 't laatst storm reed

Schrijver
Taal

Nederlands

Uitgever

Museum "Zilveren Helmen" Halen

Prijs

15,00(Excl. verzendkosten)

Verzendkosten

Meer info
"De dag dat cavalerie voor 't laatst storm" is een heel interessant boek over de Slag bij Halen, op 12 augustus 1914.
Vier Duitse Ruiterij Regimenten stormden toen in de vlakte bij Halen. De Belgen behaalden daar een ongeziene en onverwachte overwinning. Met deze nederlaag van de Duitse Ruiterij werd in West-Europa een eindpunt gezet achter eeuwenoude cavaleriecharges met het blanke wapen.
Met deze zeer complete en diepgaande analyse van de veldslag, benadrukt ook de auteur, Vanthuyne, de heel efficiënte rol van de officieren en bevelvoerders op het terrein... na de oorlog werd generaal de Witte verheven in de adelstand als Baron de Witte de Halen.
126 blz in heel goede staat.
Geïllustreerd.
Afbeeldingen
H.J.Vanthuyne - Halen, 12 aug. 1914, de dag dat de cavalerie voor 't laatst storm reed
BIBLIOPIL Geetbets

 

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel BIBLIOPIL.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met BIBLIOPIL
  • Na uw bestelling ontvangen u en BIBLIOPIL een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van BIBLIOPIL vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • BIBLIOPIL kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren