Titel

Charmed Magische traditie

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789047800736

Uitgever

Big Balloon BV _ Heemstede

Prijs

4,45

Bijzonderheden

1e druk 2007, paperback, 251pp, Goed

Meer info
SAMHAIN: 31/10, ook wel Halloween, is traditioneel een tijd van reflectie, een tijd van waarzeggerij en een tijd om de overledenen te eren. Maar Phoebes plannen om te communiceren met haar voorouders lopen niet allemaal zoals gepland.


YULE: 22/12, ook wel de Winterzonnewende. Dit is de langste nacht van het jaar. Als Paige besluit naar een feest te gaan in een nieuwe club dat de hele nacht zal duren, bevindt ze zich plotseling midden in een kwaadaardig complot om de nacht eeuwig te laten duren.

IMBOLC: 2/2, is een tijd waarin de eerste hoop op een nieuwe lente wordt gekoesterd en zaadjes gezaaid worden voor de dromen van de komende zomermaanden. Maar Piper kan zich niet goed op de toekomst richten en ook niet op het krijgen van een kindje met Leo
Afbeeldingen
Burns, Laura / Harrison, Emma - Charmed Magische traditie
Burns, Laura / Harrison, Emma - Charmed Magische traditie
ASSELT Zutphen

Binnen 3 dagen krijgt u bericht van mij, als dat niet zo is kijk u dan in de SPAM van u mail.

MAANDAANBIEDINGEN FEBRUARI EN MAART alle boeken 15% korting op de boeken.
Bij 5 boeken of meer krijgt u 20% korting op alle boeken.

Als u vragen heeft over het boek mag u altijd bellen

Met vriendelijk groet,


Boekwinkeltjes Asselt
Bert van Asselt
06-51955398

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel ASSELT.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met ASSELT
  • Na uw bestelling ontvangen u en ASSELT een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van ASSELT vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • ASSELT kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren