Titel
Encyclopedie van orkestinstrumenten
Schrijver
Taal
Nederlands
ISBN
9789025269289
Uitgever
Helmond
Prijs
€ 7,50(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
1982, gebonden
Meer info
Elk instrument wordt in detail beschreven. In deze uitgave zijn referentietabellen, waarop de bezettingsmogelijkheid voor het instrument wordt aangegeven, opgenomen, alsmede een lijst van composities, waarin een instrument geschikt zou zijn. Een schema met de juist speelstand en een ander waarop de juiste plaats van het instrument in het orkest staat aangegeven, ontbreekt ook niet. De behandeling van enkele instrumenten die normaliter geen deel uitmaken van een orkest,. maar toch voor solo-optredens worden aangewend, zoals en gitaar en een piano, completeren dit van honderden duidelijke illustraties voorziene boek.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Aquarius
- Na uw bestelling ontvangen u en Aquarius een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Aquarius vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Aquarius kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.