Titel
The Family of Man
Schrijver
Sandburg, Carl (proloog); Steichen, Edward (introduction en exhibition)
Taal
Engels
Uitgever
Museum of Modern Art,
Prijs
€ 9,95
Bijzonderheden
ex.bibliotheek exemplaar, boeklon op kaft, 192 pp.
Meer info
The Family of Man. The greatest photographic exhibition of all time - 503 pictures from 68 countries - created by Edward Steichen for The Museum of Modern Art, New York, copyright 1955. 192 pp. Het boek is door de bibliotheek afgeschreven. (diverse stempels voorin de catalogus). Als document is het een mooi document en een prachtvoorbeeld van humanistische fotografie in een humanistisch tijdperk.
Afbeeldingen
boekenpaviljoen
Leiden
Beeldende kunst, kunstgeschiedenis, vormgeving, typografische vormgeving, Tentoonstellingscatalogi, Nederland, Internationaal.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met boekenpaviljoen
- Na uw bestelling ontvangen u en boekenpaviljoen een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van boekenpaviljoen vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- boekenpaviljoen kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.