Titel

De kwestie Heine

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789068015805

Uitgever

De Prom

Prijs

3,99

Bijzonderheden

1e druk NL 1998, 128 blz. Gebonden met stofomslag, in goede staat..

Meer info
In dit boeiende werk werpt de invloedrijke criticus Marcel Reich-Ranicki zijn scherpe blik op de complexe figuur Heinrich Heine. De auteur onderzoekt met zijn kenmerkende passie waarom Heine, zelfs decennia na zijn dood, nog steeds een van de meest provocerende en relevante dichters uit de Duitse geschiedenis is. Deze uitgave van uitgeverij De Prom is een onmisbare aanwinst voor iedereen die geïnteresseerd is in diepgaande essays over de snijlijn tussen literatuur, afkomst en maatschappelijke weerstand. Het boek biedt een fascinerend portret van een man die nergens echt thuis was, maar in de wereldliteratuur een onuitwisbare indruk achterliet.
Afbeeldingen
Marcel Reich-Ranicki - De kwestie Heine
Marcel Reich-Ranicki - De kwestie Heine
Literno Breukelen

Bestellingen worden (na betaling) zo snel mogelijk verzonden, meestal dezelfde (werk)dag nog. U kunt via Ideal betalen of met bankgegevens die we per mail kunnen sturen. Bij meerdere bestellingen betaal je slechts één keer verzendkosten. Verzendkosten naar België en Duitsland: 9,00 euro (tot max 10 boeken). Als u bestelling is verzonden ontvangt u van ons een email met verzendgegevens, mocht u geen mail ontvangen, check dan even uw spam-folder soms belanden onze berichten daarin. Voor vragen: 06-450 46 409 of info@mijntweedehandsboek.nl.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Literno.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Literno
  • Na uw bestelling ontvangen u en Literno een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Literno vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Literno kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren