boekenliefhebber is momenteel afwezig,boekenliefhebber heeft de volgende melding achtergelaten:
Ik ben vanaf 09-05-2026 t/m 30-05-2026 op vakantie en ben ik niet in de gelegenheid om boeken te verzenden. Na mijn vakantie periode sta ik weer helemaal voor u klaar.
De verkoper verwacht te reageren na 31-05-2026
Ik ben vanaf 09-05-2026 t/m 30-05-2026 op vakantie en ben ik niet in de gelegenheid om boeken te verzenden. Na mijn vakantie periode sta ik weer helemaal voor u klaar.
De verkoper verwacht te reageren na 31-05-2026
Titel
De moeder van David S., geb. 3 juli 1959
Schrijver
Keuls, Yvonne
Taal
Nederlands
ISBN
9789026319884
Uitgever
Anthos
Prijs
€ 12,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
2007, 328 pagina's, Gebonden met stofomslag 31ste druk
Meer info
Yvonne Keuls beschrijft een een aantal jaren uit de geschiedenis van een gezin waarvan de oudste zoon, David, aan drugs is verslaafd. Len, de moeder, heeft nog nooit iets met drugs te maken gehad en het duurt dan ook lang voordat ze doorheeft wat er aan de hand is. Het gezin raakt volkomen ontredderd, maar Len weigert de jongen los te laten. Ze ziet hem afglijden naar steeds zwaardere drugs.
Afbeeldingen
boekenliefhebber
Apeldoorn
Alle boeken worden met de grootst mogelijke inzet ingepakt en verzonden.
De verzending is voor risico van de koper.
Als u binnen 24 uur geen antwoord op uw bestelling heeft ontvangen, controleer dan uw "Spam-box".
De ervaring leert dat een aantal antwoorden daarin belandt.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met boekenliefhebber
- Na uw bestelling ontvangen u en boekenliefhebber een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van boekenliefhebber vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- boekenliefhebber kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.