Titel
Genade zo oneindig groot
Schrijver
Markwat, M.
Taal
Nederlands
Uitgever
eigen beheer
Prijs
€ 2,50(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
zj, 2524pp, paperback, in zeer goede staat
Meer info
In Genade zo oneindig groot neemt de op hoge leeftijd gekomen M. Markwat de lezer mee in het verhaal van zijn leven. De schrijver laat zich diep in zijn ziel kijken waar het gaat om worstelingen, uitreddingen en bemoeienissen van de Heere. Hij heeft altijd het verlangen gehad om de omgang met de Heere te delen met andere gelovigen. Met dit boek kan iedereen zijn bevindingen tot zich nemen.
Afbeeldingen
Bladaaltje
Woudrichem
Als u binnen 3 dagen niets van mij hoort, kijk dan a.u.b. in de spammap, of neem telefonisch contact op via 06 24403434
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Bladaaltje
- Na uw bestelling ontvangen u en Bladaaltje een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Bladaaltje vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Bladaaltje kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.