Titel

'Mensen maken het Máximapark. Verhalen van vrijwilligers, vrienden en ondernemers'

Schrijver
Taal

Nederlands

Uitgever

Parkorganisatie Máximapark

Prijs

7,50

Beschikbaar

3 exemplaren

Meer info
'Mensen maken het Máximapark' brengt 26 inspirerende verhalen samen van vrijwilligers en professionals die dit bijzondere park vormgeven. Van de kleurrijke Vlinderhof tot de serene Japanse Tuin, overal voel je de betrokkenheid en liefde van de makers. Dit boek is een ode aan hun inzet én een uitnodiging om met nieuwe ogen naar het park te kijken en misschien om zelf dromen waar te maken en/of zo'n bevlogen vrijwilliger te worden.
Afbeeldingen
Lucie Th. Vermij - 'Mensen maken het Máximapark. Verhalen van vrijwilligers, vrienden en ondernemers'
Huis te Zuylen Utrecht

 

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Huis te Zuylen.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Huis te Zuylen
  • Na uw bestelling ontvangen u en Huis te Zuylen een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Huis te Zuylen vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Huis te Zuylen kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren