Titel

Superfood recepten

Schrijver
ISBN

9789000329977

Uitgever

Spectrum

Prijs

7,50(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

Paperback, conditie: goed, heerlijke gerechten, 100% natuurlijk en super gezond voor iedereen

Meer info
Supergezond met superfoods In het nieuwe kookboek van Jesse van der Velde en Annemieke de Kroon draait het allemaal om superfoods! Superfoods zijn al eeuwenoud, maar de geweldige eigenschappen van deze granen, bessen en zaden zijn pas net 'herontdekt'. Welke superfoods zijn er? Wat zijn de gezonde kenmerken? En wat kun je er eigenlijk mee koken? Jesse en Annemieke geven antwoord op elke vraag. Met tachtig recepten.
Afbeeldingen
Jesse van der Velde; Annemieke de Kroon - Superfood recepten
Paagman Den Haag

Gratis verzending!! (voor bestellingen vanaf € 20 binnen Nederland)

Verzendkosten binnen NL voor bestellingen tot € 20: € 5,50; voor leveringen binnen de EU € 10 en voor buiten de EU € 20
Wij verzenden uw bestelling binnen 1 tot 8 werkdagen.

Paagman werd verkozen tot TOPwinkel op beslist.nl!

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Paagman.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Paagman
  • Na uw bestelling ontvangen u en Paagman een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Paagman vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Paagman kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren