Titel
Het verhaal van een Duitser, 1914-1933 — Reeks: Rainbow pocketboeken, 953.
Schrijver
Sebastian Haffner, Jacqueline Godfried (Vertaler), Uwe Soukup
Taal
Nederlands
ISBN
9789041707956
Uitgever
Muntinga Pockets, Amsterdam, 2009
Prijs
€ 45,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
Mooie staat - zeer uitgebreid - 318 pag.
Meer info
Memoires van de Duitse journalist/commentator (1907-1999) vanaf de Eerste Wereldoorlog tot de opkomst van de nazi's. Uitg. in samenw. met Mets & Schilt. Oorspr. Nederlandse uitg.: Amsterdam : Mets & Schilt, 2001.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Boekenloket
- Na uw bestelling ontvangen u en Boekenloket een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Boekenloket vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Boekenloket kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.