Titel

Brieven uit Rusland - Prive-domein 9029512687

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789029512688

Uitgever

De Arbeiderspers, Amsterdam

Prijs

22,95

Bijzonderheden

1e druk 1978, 356blz. Prive-domein 9029512687. Paperback met flappen. Kaft is verkleurd. rechte rug geen naam voorin. klein vlekje eerste blz. Goede staat.

Meer info
In 1843 verscheen In Frankrijk een omvangrijk verslag van een reis van twee maanden door Rusland: La Russie en 1839. De schrijver ervan, Astolphe Marquis de Custine, had er een doorslaand succes mee. Het uit vier delen van elk vierhonderd pagina's bestaande werk kon binnen enkele jaren vijfmaal worden herdrukt. In Rusland kon het boek niet verschijnen want het werd van stond af aan als een schandelijk anti-Russisch schendstuk beschouwd, waartegen dan ook binnen enkele jaren door het tsaristische bewind geïnspireerde contra-pamfletten werden gepubliceerd. Pas in 1930 kwam er een Russische vertaling maar die is nergens meer te vinden. Natuurlijk stonden er in het boek van Custine, die geen slavist was, geen Ruslandkenner en die het land slechts twee maanden bezocht, onnauwkeurigheden. Maar waar het om gaat formuleerde hij zelf in een antwoord-bij-voorbaat: 'Ik heb slecht gekeken maar goed gezien.' Van het Reve wijst voortdurend op de frappante actualiteit van Custine's opmerkingen, reden ook waarom de Rusland-kenner George Kennan het boek van Custine 'een voortreffelijk boek over het rusland van Kosygin en Breznjev' heeft genoemd.
Afbeeldingen
Astolphe Louis Léonard de Custine, Karel van het Reve, Carly J. Misset, Anton van der Niet, Pierre Nora - Brieven uit Rusland - Prive-domein 9029512687
Literno Breukelen

Bestellingen worden (na betaling) zo snel mogelijk verzonden, meestal dezelfde (werk)dag nog. U kunt via Ideal betalen of met bankgegevens die we per mail kunnen sturen. Bij meerdere bestellingen betaal je slechts één keer verzendkosten. Verzendkosten naar België en Duitsland: 9,00 euro (tot max 10 boeken). Als u bestelling is verzonden ontvangt u van ons een email met verzendgegevens, mocht u geen mail ontvangen, check dan even uw spam-folder soms belanden onze berichten daarin. Voor vragen: 06-450 46 409 of info@mijntweedehandsboek.nl.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Literno.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Literno
  • Na uw bestelling ontvangen u en Literno een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Literno vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Literno kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren