Titel

Amerika / druk 5

Schrijver
ISBN

9789021491257

Uitgever

Querido's Uitgeverij BV, Em.

Prijs

3,50(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

2002, paperback, oud maar in redelijk goede conditie

Meer info
Amerika vertelt het verhaal van de jonge Karl Rossman die in verband met een pijnlijke liefdesaffaire met een dienstmeisje door zijn vader het huis uit wordt gezegd. Hij vertrekt naar Amerika om een nieuwe bestemming te vinden en 'een nieuwe vader'. Hij vindt zo'n vertrouwenwekkende oudere man al meteen op het schip in de figuur van de stoker. (Het enige fragment dat Kafka tijdens zijn leven van de roman gepubliceerd zag was het eerste hoofdstuk, onder de titel 'Der Heizer', 1913.) Volgens Max Brod had de onvoltooide roman positief moeten eindigen: in raadselachtige bewoordingen duidde Kafka glimlachend aan dat zijn jonge held in dit 'haast onmetelijk grote' theater [het openluchttheater van Oklahoma] beroep, vrijheid, houvast, ja zelfs zijn thuis en zijn ouders als door paradijselijke tovenarij zou terugvinden.
Afbeeldingen
Kafka, Franz - Amerika / druk 5
Kafka, Franz - Amerika / druk 5

 

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel BellenBob's Boeken.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met BellenBob's Boeken
  • Na uw bestelling ontvangen u en BellenBob's Boeken een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van BellenBob's Boeken vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • BellenBob's Boeken kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren