Titel
Slang, Esculaap en Gaper / Medische-farmaceutische symbolen
Schrijver
Schoenmakers, Ton / Jas, Jorien
Taal
Nederlands
ISBN
9789077091166
Uitgever
Watson
Prijs
€ 3,50(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
159 pagina's, gebonden, in nieuwstaat
Meer info
Al eeuwenlang is de gaper het symbool van de drogist. Dit om aan tegeven dat er geneeskrachtige kruiden verkocht werden. In dit boekje wordt de bijzondere geschiedenis van de "Gaper" verteld. En om het verhaal te versterken is het boek voorzien van vele foto's van hele bijzondere gapers.
Een must voor apothekers, drogisten en liefhebbers/geinteresseerden.
Een must voor apothekers, drogisten en liefhebbers/geinteresseerden.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Wi(e)lskracht Books
- Na uw bestelling ontvangen u en Wi(e)lskracht Books een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Wi(e)lskracht Books vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Wi(e)lskracht Books kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.