Titel

Het Theater de brief en de waarheid

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789074336994

Uitgever

Stichting CPNB

Prijs

3,50

Bijzonderheden

2000, 85pp, Gebonden

Meer info
Het theater, de brief en de waarheid is het boekenweekgeschenk van 2000, geschreven door Harry Mulisch. Het kwam uit in maart 2000, op de eerste dag van de Boekenweek, die in 2000 als motto hanteerde "Lectori Salutem - Verhalen uit de klassieke oudheid”.
Afbeeldingen
Mulisch, Harry - Het Theater de brief en de waarheid
Mulisch, Harry - Het Theater de brief en de waarheid
Mulisch, Harry - Het Theater de brief en de waarheid
Mulisch, Harry - Het Theater de brief en de waarheid
Mulisch, Harry - Het Theater de brief en de waarheid
Indianenverhalen Enschede

Betaal bij bestelling van meerdere boeken met een betaallink, dan worden de verzendkosten aangepast (meestal 6,45 euro per pakket).

Een beoordeling van mijn Boekwinkeltje wordt op prijs gesteld!

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Indianenverhalen.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Indianenverhalen
  • Na uw bestelling ontvangen u en Indianenverhalen een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Indianenverhalen vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Indianenverhalen kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren