Titel
Moet je lezen!
Schrijver
Kraaijeveld, Ruud A.J. (samensteller)
Taal
Nederlands
ISBN
9789060699515
Uitgever
Lemniscaat
Prijs
€ 4,95
Bijzonderheden
1994, Gebonden
Meer info
In dit boek kun je op ontdekkingsreis gaan door kinderboekenland. Als je de verhalen die hierin staan gaat lezen, ontdek je welke leuke, spannende, zielige of grappige boeken er voor jouw leeftijd bestaan. Elk verhaal komt namelijk uit een bestaand boek van Jan Terlouw, Anke de Vries, Lieneke Dijkzeul, Thea Beckman of een andere Lemniscaat-schrijver.
Sommige verhalen maken je zo nieuwsgierig naar de afloop of zijn zo spannend of grappig dat je het hele boek zou willen lezen. Daarom staat onder elk verhaal uit welk boek het komt. Dat kun je dan kopen in de boekhandel of lenen in de bibliotheek.
Achterin het boek staat ook informatie over de schrijvers en hun andere boeken.
Kortom: dit boek moet je lezen!
Sommige verhalen maken je zo nieuwsgierig naar de afloop of zijn zo spannend of grappig dat je het hele boek zou willen lezen. Daarom staat onder elk verhaal uit welk boek het komt. Dat kun je dan kopen in de boekhandel of lenen in de bibliotheek.
Achterin het boek staat ook informatie over de schrijvers en hun andere boeken.
Kortom: dit boek moet je lezen!
Afbeeldingen
Indianenverhalen
Enschede
Betaal bij bestelling van meerdere boeken met een betaallink, dan worden de verzendkosten aangepast (meestal 6,45 euro per pakket).
Een beoordeling van mijn Boekwinkeltje wordt op prijs gesteld!
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Indianenverhalen
- Na uw bestelling ontvangen u en Indianenverhalen een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Indianenverhalen vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Indianenverhalen kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.