Titel

Verzamelde versjes

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789022508503

Uitgever

Boekerij, De

Prijs

4,95

Bijzonderheden

Gebonden

Meer info
De versjes van Toon Hermans hebben de afgelopen jaren vele honderdduizenden lezers aangesproken. Niemand is er tot nu toe in geslaagd het geheim van de aantrekkingskracht van Toons poëzie te ontsluieren. Toch staat vast dat voor veel lezers de versjes van Toon een punt van herkenning betekenen, aangezien hij diep uit zijn hart noteert wat het leven voor hem betekent. Zijn menselijke benadering van de wereld waarvan wij deel uitmaken, vol humor, liefde, weemoed en hoop, heeft vooral in zijn versjes op ontroerende en overtuigende wijze gestalte gekregen.
Verzamelde Versjes, eerder verschenen onder de titel Groot Versjesboek, bevat een ruime selectie versjes uit de eerdere bundels Liggen in het gras, Fluiten naar de overkant, Alles is heimwee, Ik heb het leven lief en niet te vergeten De danstent in de wei.
In deze luxe gebonden editie zijn de versjes thematisch ondergebracht, waar-door een geheel nieuwe ervaring wordt opgeroepen. De andere rangschikking werpt vaak een nieuw licht op versjes, die in een andere omgeving een rijker, genuanceerder karakter krijgen.
Verzamelde Versjes vormt opnieuw voor vele duizenden lezers een mogelijkheid de (hernieuwde) kennismaking met het werk van Toon Hermans als een rustpunt te ondergaan en zijn kijk op de wereld om ons heen te ervaren met instemming, ontroering en verbazing over de wonderen in de dingen».
Afbeeldingen
Hermans, T. - Verzamelde versjes
Hermans, T. - Verzamelde versjes
Hermans, T. - Verzamelde versjes
Hermans, T. - Verzamelde versjes
Indianenverhalen Enschede

Betaal bij bestelling van meerdere boeken met een betaallink, dan worden de verzendkosten aangepast (meestal 6,45 euro per pakket).

Een beoordeling van mijn Boekwinkeltje wordt op prijs gesteld!

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Indianenverhalen.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Indianenverhalen
  • Na uw bestelling ontvangen u en Indianenverhalen een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Indianenverhalen vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Indianenverhalen kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren