Titel
ArquiEscultura. Diálogos entre arquitectura y la escultura dessert el siglo XVIII hats el presente
Schrijver
Brüderlin, Markus (ed.), Friedrich Tena Bach, Ernst Beyeler, Markus Brüderlin, Werner Hofmann, Walter Kugler, Marie Theres Stauffer, Philip Ursprung, Viola Weigel
Taal
Spaans
ISBN
9788495216458
Uitgever
Foundation Beyeler, Riehen/Basel, 2005
Prijs
€ 22,50
Bijzonderheden
Gaaf exemplaar
Meer info
Prachtige Tentoonstellingscatalogus over de dialogen tussen architectuur en sculptuur vanaf de 18de eeuw tot heden in acht hoofdstukken.
De afbeeldingen zijn zeer verhelderend en laten het verband tussen sculptuur en architectuur in een bepaalde periode zien.
De tekst van deze uitgave is in het Spaans.
Het boek kan ook afgehaald worden. Op afspraak
De afbeeldingen zijn zeer verhelderend en laten het verband tussen sculptuur en architectuur in een bepaalde periode zien.
De tekst van deze uitgave is in het Spaans.
Het boek kan ook afgehaald worden. Op afspraak
Afbeeldingen
boekenpaviljoen
Leiden
Beeldende kunst, kunstgeschiedenis, vormgeving, typografische vormgeving, Tentoonstellingscatalogi, Nederland, Internationaal.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met boekenpaviljoen
- Na uw bestelling ontvangen u en boekenpaviljoen een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van boekenpaviljoen vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- boekenpaviljoen kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.