Titel

Greatest Hits 1 / verzamelde gedichten 1954-2004

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789038814209

Uitgever

Nijgh & Van Ditmar

Prijs

7,50

Bijzonderheden

2004, Gebonden

Meer info
'ledereen kent de zwart-bebrilde kop van Chabot van televisiepanels en -dictees, velen kennen hem van de uitvoerige biografie van zijn vriend Herman Brood.
Het wordt tijd dat velen ook met zijn gedichten kennismaken.'
Algemeen Dagblad
Afbeeldingen
Chabot, Bart - Greatest Hits 1 / verzamelde gedichten 1954-2004
Chabot, Bart - Greatest Hits 1 / verzamelde gedichten 1954-2004
Chabot, Bart - Greatest Hits 1 / verzamelde gedichten 1954-2004
Chabot, Bart - Greatest Hits 1 / verzamelde gedichten 1954-2004
Chabot, Bart - Greatest Hits 1 / verzamelde gedichten 1954-2004
Indianenverhalen Enschede

Betaal bij bestelling van meerdere boeken met een betaallink, dan worden de verzendkosten aangepast (meestal 6,45 euro per pakket).

Een beoordeling van mijn Boekwinkeltje wordt op prijs gesteld!

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Indianenverhalen.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Indianenverhalen
  • Na uw bestelling ontvangen u en Indianenverhalen een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Indianenverhalen vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Indianenverhalen kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren