Titel

De bramenpluk

Schrijver
Taal

Nederlands

Uitgever

Aspekt

Prijs

10,00

Bijzonderheden

Als nieuw

Meer info
Beheerst, subtiel, trefzeker: de poëtische ontdekking van de laatste jaren 'Dat zijn we. Schepsels die een heuvel opgaan.' Zo luidt het motto van Anne Carson dat Miriam van Hee meegeeft aan 'De bramenpluk , de eerste bundel met nieuw werk sinds Achter de bergen uit 1996. Inmiddels behoort ze tot de meest geliefde dichters van Nederland en Vlaanderen, en wint haar werk ook over de taalgrenzen aan populariteit: 'Miriam Van Hee is de poëtische ontdekking van de laatste jaren,' schreef de bekende Franstalige auteur en criticus Jacques De Decker in Magazine Littéraire. De bramenpluk bevat gedichten over reizen, landschappen, dieren, kunst en liefde. Met subtiele observaties en een ingehouden taal snijdt Van Hee de grote thema's van het leven aan.
Afbeeldingen
Miriam van Hee - De bramenpluk
Miriam van Hee - De bramenpluk
Miriam van Hee - De bramenpluk
Miriam van Hee - De bramenpluk
Huib History Books Bennekom

 

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Huib History Books.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Huib History Books
  • Na uw bestelling ontvangen u en Huib History Books een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Huib History Books vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Huib History Books kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren