Titel

De vanzelfsprekendheid van vooruitgang

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789053521069

Uitgever

Boom Koninklijke Uitgevers

Prijs

7,00

Bijzonderheden

1e 1994, 220blz. Paperback met rechte rug zonder leesvouwen. Hele lichte verkleuring kaft. Puntjes kaft voor lichte gebruikerssporen. Naamstempeltje voorin. Binnenin schoon en netjes..

Meer info
In brede kring leeft de overtuiging dat de ontwikkeling van wetenschap en technologie leidt tot een betere samenleving met een hoog welvaarts- en welzijnsniveau. Niet in de laatste plaats bij de politieke en industriële elites die vaak een doorslaggevende invloed hebben op de inrichting en ontwikkeling van de hedendaagse samenleving.
Tegelijkertijd brengen wetenschap en technologie belangrijke maatschappelijke problemen met zich mee. De auteurs problematiseren daarom ieder op hun eigen wijze het op het eerste gezicht vanzelfsprekende vooruitgangsgeloof. Zij laten zien dat beleid dat hierop is gebaseerd niet alleen ingrijpende gevolgen heeft voor de verdeling van macht en levenskansen, maar bovendien moeilijk te legitimeren is. Dit wordt onder andere geïllustreerd aan de hand van het milieuvraagstuk, de grenzen aan het probleemoplossend vermogen van wetenschap, ethische dilemma's rond genetische manipulatie en het ontstaan van nieuwe vormen van sociale ongelijkheid.
Afbeeldingen
Dick Houtman - De vanzelfsprekendheid van vooruitgang
Literno Breukelen

Bestellingen worden (na betaling) zo snel mogelijk verzonden, meestal dezelfde (werk)dag nog. U kunt via Ideal betalen of met bankgegevens die we per mail kunnen sturen. Bij meerdere bestellingen betaal je slechts één keer verzendkosten. Verzendkosten naar België en Duitsland: 9,00 euro (tot max 10 boeken). Als u bestelling is verzonden ontvangt u van ons een email met verzendgegevens, mocht u geen mail ontvangen, check dan even uw spam-folder soms belanden onze berichten daarin. Voor vragen: 06-450 46 409 of info@mijntweedehandsboek.nl.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Literno.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Literno
  • Na uw bestelling ontvangen u en Literno een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Literno vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Literno kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren