Titel
Pinkeltje en de parels
Schrijver
Laan, Dick
Taal
Nederlands
ISBN
9789026903151
Uitgever
Unieboek BV
Prijs
€ 5,80
Bijzonderheden
1978 142 p. Gebonden
Meer info
Pinkeltje zoekt naar de parels voor de kabouterkoning en vindt die uiteindelijk na een tocht langs Artis en het Aquarium in een oud wrak.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Boekenkar
- Na uw bestelling ontvangen u en Boekenkar een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Boekenkar vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Boekenkar kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.