Titel
Olga Wadima. Roman uit Rusland (oorspronkelijk).
Schrijver
SUERMONDT, Anna Elisabeth, als: TRAGTICK
Uitgever
Prijs
€ 45,00(Excl. verzendkosten)
Meer info
Amsterdam, Joh. G. Stemler, 1903. Versierd linnen. (8), 376 p. 1e druk. Rug verbruind en schuingelezen. Wat verkleuring en vlekjes, vooral achterop. Scheurtje in de eerste pagina. Wat roest. Obscure roman met majesteitelijk-russische inslag, en bijpassend bandontwerp. Zie ook de interessante speurtocht van Niels Bokhove naar de schrijfster, in zijn opstel ‘De tragiek van Tragtick’, p. 267-278 in Wat mij het oog doet glinsteren. Een liber amicorum voor Dick Welsink (Den Haag, Literatuurmuseum, 2019). Anna Suermondt (1857-1908) stamde uit een in Indië rijk geworden familie die zich in Ellecom gevestigd had.
Afbeeldingen
Fokas Holthuis
Den Haag
Bezoek onze rijk geïllustreerde website en abonneer u gratis op onze wekelijkse nieuwsbrief
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Fokas Holthuis
- Na uw bestelling ontvangen u en Fokas Holthuis een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Fokas Holthuis vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Fokas Holthuis kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.