Titel

Darwin voor beginners

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789038910031

Uitgever

Elmar

Prijs

3,75

Bijzonderheden

1e 2000, 175 blz. Paperback met rechte rug zonder leesvouwen. Binnenin schoon, netjes en onbeschreven..

Meer info
Wat betekent "natuurlijke selectie" nu écht? Wie was Charles Darwin – en waarom veranderde zijn werk voorgoed de manier waarop we naar het leven op aarde kijken?

In Darwin voor beginners duiken Jonathan Miller en Borin Van Loon op toegankelijke en visueel prikkelende wijze in de ideeënwereld van Charles Darwin. Met humor, helderheid en illustraties die de stof tot leven brengen, laten ze zien hoe Darwin tot zijn revolutionaire theorie van evolutie kwam – en wat daarvan tot op de dag van vandaag de impact is.

Een speelse maar serieuze kennismaking met een van de invloedrijkste denkers uit de wetenschapsgeschiedenis. Voor iedereen die nieuwsgierig is naar evolutie, wetenschap en het verhaal achter De oorsprong der soorten – zonder door dikke academische boeken te hoeven ploeteren.
Afbeeldingen
Borin Van Loon, Jonathan Wolfe Miller - Darwin voor beginners
Borin Van Loon, Jonathan Wolfe Miller - Darwin voor beginners
Literno Breukelen

Bestellingen worden (na betaling) zo snel mogelijk verzonden, meestal dezelfde (werk)dag nog. U kunt via Ideal betalen of met bankgegevens die we per mail kunnen sturen. Bij meerdere bestellingen betaal je slechts één keer verzendkosten. Verzendkosten naar België en Duitsland: 9,00 euro (tot max 10 boeken). Als u bestelling is verzonden ontvangt u van ons een email met verzendgegevens, mocht u geen mail ontvangen, check dan even uw spam-folder soms belanden onze berichten daarin. Voor vragen: 06-450 46 409 of info@mijntweedehandsboek.nl.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Literno.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Literno
  • Na uw bestelling ontvangen u en Literno een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Literno vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Literno kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren