Titel
Dicht- en prozawerken van Jan van Rijswijck
Schrijver
Rijswijck, Jan van & Max Rooses (inleiding)
Taal
Nederlands
Uitgever
Lodewijk Janssens, Antwerpen
Prijs
€ 35,00(Excl. verzendkosten)
Verzendkosten
Bijzonderheden
1885, deel 1 & 2 in 1 band, 430 & 414 p., 15x23 cm., halflinnen band, goede staat
Meer info
Rug beetje losgekomen en hersteld. Binnenwerk in gave staat.
Deel 3 dat in een afzonderlijke band (713 p.) werd uitgegeven ontbreekt.
Deel 3 dat in een afzonderlijke band (713 p.) werd uitgegeven ontbreekt.
Afbeeldingen
Selsaeme Saken
Bocholt
Selsaeme Saken is een nieuw project van twee goede boekenvrienden.
Wij leveren vanuit België en Nederland aan de laagst mogelijke prijs. Afhalen kan ook in Bocholt (bij Weert) en Lichtervelde. Wij staan elke eerste zaterdag van de maand in het vliegtuigmuseum jubelpark Brussel en iedere eerste zondag in het Begijnhof van Diest.
Als u een boek niet vindt op Boekwinkeltjes, dan gaan wij graag op zoek voor U.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Selsaeme Saken
- Na uw bestelling ontvangen u en Selsaeme Saken een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Selsaeme Saken vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Selsaeme Saken kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.