Titel

Jan van gent

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789063860752

Uitgever

Harlekijn Holland B.V.

Prijs

5,00

Bijzonderheden

2002, Gebonden

Meer info
Bas heeft een vriend, Jan van Gent genaamd, die in vogels handelt. Deze vriend wil graag vogels helpen: waarschuwen voor olie op zee, voor landbouwgif. Als hij vleugels had zoals een echte Jan van Gent (de gelijknamige vogel) zou dat kunnen. Met de hulp van Bas maakt hij twee vleugels en enkele dagen later is hij verdwenen. Het verhaal wordt verteld in korte zinnen, die steeds op één regel staan. Het boek is fraai uitgegeven met overvloedige, speelse illustraties, die de ietwat fantastische sfeer van het verhaal goed begeleiden. Het woordgebruik komt niet altijd goed overeen met de - in technische zin - eenvoudige tekst. Geschikt voor kinderen vanaf ca. 7 jaar die het stadium van beginnend lezen net achter de rug hebben of wat oudere kinderen die geen dik boek aandurven. Voorlezen vanaf ca. 6 jaar.
(Biblion recensie, A. Freeman-Smulders.)
Afbeeldingen
Weyters - Jan van gent
Weyters - Jan van gent
Het Viooltje Almelo

Geen mail ontvangen na je bestelling? Check even je spambox—soms neemt ons bericht een omweg.


Boekwinkeltje het Viooltje – herfstige leeswarmte voor elke dag!

Laat de bladeren vallen en de verhalen stromen… In ons assortiment vind je: Kookboeken – voor knusse keukenavonturen Kinderboeken – Lemniscaat & Christofoor, voor warme voorleesmomenten ️ Romans – om bij weg te dromen onder een plaid Esoterie, NLP & hypnose – verdieping voor lange avonden Beerlandt – holistische kracht in boekvorm …en nog véél meer om in te verdwalen terwijl de wind waait

Verzendkosten? Gewoon via PostNL. Geen verrassingen, wel bezorgd met zorg.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Het Viooltje.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Het Viooltje
  • Na uw bestelling ontvangen u en Het Viooltje een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Het Viooltje vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Het Viooltje kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren