Titel

Levens van de grootste schilders beeldh. dl 1/ druk 1

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789025466381

Uitgever

Contact, Uitgeverij

Prijs

7,50(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

2002, paperback, als nieuw

Meer info
Al in 1604 nam Karel van Mander in zijn Schilderboek een aantal van de biografieën van Vasari op in het Nederlands. Daarna heeft het echter tot 1990/92 geduurd voor er een tweedelige selectie uit De levens in het Nederlands verscheen. Henk van Veen, hoogleraar kunstgeschiedenis aan de Rijksuniversiteit van Groningen, maakte de keuze en Anthonie Kee verzorgde de vertaling
Deze Nederlandse uitgave verschijnt opnieuw, maar nu rijkelijk van illustraties voorzien. De platen maken het mogelijk om de door Vasari beschreven artistieke evolutie visueel te volgen en om het oordeel van Vasari over kunstenaars en werken als lezer zelf te toetsen.
Afbeeldingen
Vasari - Levens van de grootste schilders beeldh. dl 1/ druk 1
Vasari - Levens van de grootste schilders beeldh. dl 1/ druk 1

 

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel BellenBob's Boeken.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met BellenBob's Boeken
  • Na uw bestelling ontvangen u en BellenBob's Boeken een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van BellenBob's Boeken vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • BellenBob's Boeken kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren