Titel

Stella Maris (sterk vertaald, door Arjaan en Thijs van Nimwegen)

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789029547536

Uitgever

De Arbeiderspers

Prijs

6,50

Bijzonderheden

Zeer goed, mooi, schoon, strak, ongelezen, GEBONDEN exemplaar. 2022, 1e druk, 240 p. Zeer goed omslag, zonder verkleuring. Geen naam, strepen etc. Cadeau waardig !

Meer info
Cormac McCarthy (1933) is een Amerikaanse schrijver. Met zijn werk won hij meerdere internationale, literaire prijzen. Zo ontving hij de Pulitzer Prize 2007 voor The Road ( De weg) Op bol.com vind je alle boeken van Cormac McCarthy, waaronder het nieuwste boek van Cormac McCarthy.
Alles van Cormac McCarthy
Samenvatting
1972, Black River Falls, Wisconsin. Alicia Western, wiskundige met paranoïde schizofrenie, overdenkt bij haar psychiater in een kliniek de aard van waanzin en het snijvlak tussen natuurkunde en filoso­fie. Ze herinnert zich een jeugd waarin haar grootmoeder haar op zevenjarige leeftijd vreesde en vertelt over haar hersenschimmen, maar weigert te spreken over haar broer Bobby – niet helemaal dood, niet helemaal de hare – om wie ze voortdurend rouwt.
Geheel verteld via therapeutische sessies, is Stella Maris een intiem por­tret van rouw en verlangen, waarin een jonge vrouw haar eigen bestaan pro­beert te begrijpen en daarbij leven en dood bevraagt op het hoogste niveau.
Afbeeldingen
McCarthy, Cormac - Stella Maris (sterk vertaald, door Arjaan en Thijs van Nimwegen)
Zevenblad Amsterdam

* Kijk na uw bestelling a.u.b. in uw SPAM-Box als u na 3 werkdagen nog geen antwoord heeft.
* Zevenblad reageert meestal op dezelfde dag, maximaal binnen 3 werkdagen !
* Zevenblad staat voor zeer adequate verpakking en snelle verzending via Postnl of DPD.
* De boeken van Zevenblad verkeren, tenzij anders vermeld, altijd in uitstekende staat.
* Wij vragen betaling vooraf.
* Verzending vindt, tenzij op verzoek aangetekend, plaats voor risico van de koper.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Zevenblad.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Zevenblad
  • Na uw bestelling ontvangen u en Zevenblad een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Zevenblad vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Zevenblad kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren