Titel

De kindsheid der godsdiensten. Bevattende een eenvoudig verhaal van het ontstaan en de ontwikkeling van mythen en legenden

Schrijver
Taal

Nederlands

Uitgever

P.N. van Kampen en Zoon

Prijs

30,00

Bijzonderheden

1877; gebonden, 256 blz.; conditie: zie info

Meer info
gemarmerd kaft met rood plakband, dat hier en daar loslaat. Het harde, gemarmerde deel is hier en daar beschadigd .m.n. op de achterkant, waar een stickertje heeft gezeten. De eerste drie pagina's zijn gekreukt, t/m p. 63 hangt het wat ruimer in de band (maar zal niet losgaan),de rest van het boek is goed.
Zilverschoon Nijkerk

Meestal reageer ik binnen een dag op uw bestelling. Soms gebeurt het dat mijn ANTWOORDMAIL IN UW SPAMBOX terechtkomt. CONTROLEER DAAROM UW SPAMBOX als u na een dag nog geen antwoordmail in uw in-box hebt ontvangen. Uw bestelling afhalen is bij mij niet mogelijk. Benader mij via het vragenformulier (Stel een vraag) of via de e-mail, niet via de chat.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Zilverschoon.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Zilverschoon
  • Na uw bestelling ontvangen u en Zilverschoon een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Zilverschoon vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Zilverschoon kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren