Titel
De trimbaan
Schrijver
Dros, Imme
Taal
Nederlands
ISBN
9789021432250
Uitgever
Querido
Prijs
€ 3,00
Bijzonderheden
1994, 131 pagina's, Jeugdsalamander, Boek heeft lichte gebruikerssporen, zie ook foto's
Meer info
Op een dag ontmoet hij op een vervallen trimbaan vlak bij zijn huis Rogier. De twee worden vrienden en besluiten de oude trimbaan op te knappen. Hoewel ze er veel werk in steken, schiet het maar langzaam op: ze praten meer dan dat ze werken.
Nadat Filip op een keer zijn vriendin meegenomen heeft, praten ze over meisjes. Rogier zegt dat hij niet op meisjes valt en een flikker is. Dat maakt Filip opeens razend, hij begint te schelden en te tieren en rent ervandoor.
Rogier blijft contact zoeken met Filip: iedere dag legt hij een ander briefje neer bij de trimbaan. Maar Filip reageert niet, hij denkt na. Waarom heeft hij zich zo buitensporig aangesteld tegenover Rogier? Rogier heeft hem toch nooit lastig gevallen?
Afbeeldingen
Verzending binnen Nederland via DHL
Ook is het mogelijk om uw pakket op te halen bij een DHL pakketpunt, de kosten daarvan zijn € 4.45. Vermeld dit bij uw bestelling als u dit wilt.
Op verzoek kan het voor risico van de koper ook via PostNL de kosten daarvan worden berekend na ontvangst van de bestelling. Er wordt niet met postzegels verzonden!
Na betaling wordt uw bestelling binnen 2 werkdagen verzonden.
Besteld u meerdere boeken? Dan zijn de verzendkosten via DHL € 7.- als het een pakket is tot 10 kilo. Of als het kan via brievenbuspost € 4.75
Brievenbuspost bestellingen worden bij boeken vanaf € 5 in een kartonnen brievenbusdoosje verzonden, anders in een luchtkussenenvelop
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met lautje
- Na uw bestelling ontvangen u en lautje een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van lautje vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- lautje kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.