Titel

Neuroten ! / waarom je soms gek wordt van je collega's (en zij van jou)

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789026928642

Uitgever

Spectrum

Prijs

6,50

Bijzonderheden

2004, paperback

Meer info
`Als het grootste deel van de bevolking in min of meerdere mate neurotisch is, dan is er geen enkele reden om aan te nemen zij dat op het werk plotseling niet meer is', Steven Pont
Wie zijn toch die mensen die je zelf niet hebt uitgekozen, met wie je in een ruimte die je zelf niet hebt ingericht, op tijden die je zelf niet hebt bepaald, onder voorwaarden die je niet zelf hebt opgesteld aan taken moet werken die je zelf niet hebt verzonnen???
Juist, dat zijn je collega's. Dit boek gaat over een bepaald soort collega's, namelijk neurotische collega's. In het eerste deel wordt beschreven hoe neurotische collega's het best bekeken en begrepen kunnen worden. In het tweede deel wordt aandacht besteeds aan het omgaan met en het begeleiden van neurtische collega's. en of je nu in de directie zit, manager bent, de rol van leidinggevende hebt of het uitvoerende werk doet, na het lezen van dit boek zul je nooit mer hetzelfde tegen het gedrag van je collega's aankijken.
Afbeeldingen
Steven Pont - Neuroten ! / waarom je soms gek wordt van je collega's (en zij van jou)
Steven Pont - Neuroten ! / waarom je soms gek wordt van je collega's (en zij van jou)
Het Viooltje Almelo

Geen mail ontvangen na je bestelling? Check even je spambox—soms neemt ons bericht een omweg.


Boekwinkeltje het Viooltje – herfstige leeswarmte voor elke dag!

Laat de bladeren vallen en de verhalen stromen… In ons assortiment vind je: Kookboeken – voor knusse keukenavonturen Kinderboeken – Lemniscaat & Christofoor, voor warme voorleesmomenten ️ Romans – om bij weg te dromen onder een plaid Esoterie, NLP & hypnose – verdieping voor lange avonden Beerlandt – holistische kracht in boekvorm …en nog véél meer om in te verdwalen terwijl de wind waait

Verzendkosten? Gewoon via PostNL. Geen verrassingen, wel bezorgd met zorg.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Het Viooltje.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Het Viooltje
  • Na uw bestelling ontvangen u en Het Viooltje een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Het Viooltje vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Het Viooltje kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren