Titel
Turks gambiet
Schrijver
Akoenin, Boris
ISBN
9789044500653
Uitgever
De Geus
Prijs
€ 4,50
Bijzonderheden
2001, 220 pp hardcover gebonden met stofomslag (naam voorin, zo goed als nieuw!) Staat van het boek: 9.0
Meer info
(De Geus)
ISBN 9044500651
uitgave uit 2001
220 pp hardcover gebonden met stofomslag
(naam voorin, zo goed als nieuw!)
Staat van het boek: 9.0
Erast Fandorin, die zijn speurderstalent inmiddels heeft bewezen, moet een Turkse spion ontmaskeren. Terwijl Rusland in conflict is met het Osmaanse Rijk, brengt de mooie Varja, een feministe avant-la-lettre, een bezoek aan het Russische legerkamp, waar ook een aantal journalisten zijn ondergebracht. Haar verloofde werkt er op de coderingsafdeling. Op de dag dat Varja arriveert, wordt een belangrijke geheime militaire order op mysterieuze wijze veranderd. De vervalsing leidt tot strategische winst voor de Turken. Wie kan het bericht hebben vervalst? Varja's verloofde lijkt de dader, maar Fandorin gelooft daar niets van.
Recensie(s)
Tijdens de Russisch-Turkse oorlog in het vierde kwart van de negentiende eeuw reist de jonge, vrijgevochten Russische vrouw Varja naar een Russisch legerkamp in Bulgarije om bij haar verloofde te zijn die daar op de codeerafdeling werkt. Onderweg raakt ze in moeilijkheden en wordt gered door de speurder Fandorin, die bezig is een Turkse spion te ontmaskeren. Als in het kamp een belangrijk document vervalst wordt, wat leidt tot terreinwinst voor de Turken, wordt Varja's geliefde verdacht, maar Fandorin twijfelt aan diens schuld. Dit is slechts de kern van een veel grotere intrige, die te maken heeft met o.a. de politieke en culturele problemen op de Balkan, de journalistiek in die tijd en het opkomende feminisme. Dit klinkt nogal zwaarwichtig, maar dat is de roman helemaal niet. Het is een buitengewoon prettig leesbare detective - annex avonturenroman: spannend, vrolijk, af en toe heel geestig, en zeer vlot geschreven, met vaak een kleine knipoog naar de lezer. Kleine druk.
Prijs €4,50
Afbeeldingen
Van Harte Welkom bij Stanley&Livingstone!
GRATIS verzending bij besteding van €25,- of meer, nog eens 10% KORTING bij besteding van €40,- of meer. Deze aanbieding is tevens geldig voor bestellingen uit Belgie of Duitsland voor respectievelijk €30,- en €50,- aan besteding.
U kunt kiezen uit een gevarieerd en alsmaar groeiend aanbod aan literatuur en romans, Engelstalige, Franstalige, Duitstalige en ook Spaanstalige boeken, maar ook Esoterie, Psychologie en Filosofie.
Alleszins de moeite waard om eens rond te kijken!
ZIEN WAT U KOOPT!
Alle boeken zijn ruimschoots voorzien van foto's zodat u een goed beeld krijgt van het boek. De staat van het boek is vaak omschreven en voorzien van een cijfer op de schaal van 1 tot 10. 10 = Nieuwstaat.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Stanley&Livingstone
- Na uw bestelling ontvangen u en Stanley&Livingstone een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Stanley&Livingstone vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Stanley&Livingstone kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.