Titel
En de liefde dan... — Een psychiater kijkt terug op zijn leven
Schrijver
Norman Garbo, Daniel Bish
Taal
Nederlands
Uitgever
De Fontein, Baarn, cop. 1979
Prijs
€ 11,50(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
Mooie staat - zeer uitgebreid - 198 pag.
Meer info
Norman Garbo schreef in dit boek de ingesproken memoires uit van vriend psychiater Robert Flavin, na diens dood. Robert Flavin leek een man die alles had wat hij zich kon wensen. Hij krijgt echter kanker en realiseert zich dat klinische ervaringen geen vervanging van echte liefde kunnen zijn. Hij gaat in op cynische manipulaties van veel gedragstherapeuten en psychiaters in hun benadering van de liefde, en bespreekt ook zijn eigen innerlijk, persoonlijke en beroepsmatige fouten.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Boekenloket
- Na uw bestelling ontvangen u en Boekenloket een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Boekenloket vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Boekenloket kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.