Titel

De Boeken van het Begin, Deel 2: Robijn

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789047516903

Uitgever

Van Goor

Prijs

4,99

Bijzonderheden

2013, 414 pagina’s, hardcover, nieuwstaat

Meer info
Kate, Michael en Emma zetten de zoektocht naar hun ouders voort, maar niet zonder gevaar. De Krijsers van de Magnus Ominus zitten hen op de hielen en Kate gebruikt de Atlas om te ontsnappen aan haar achtervolgers. Door deze riskante actie komt Kate vast te zitten in het verleden. Ze moet op zoek naar iemand die haar kan helpen en ontmoet Rafe. Maar het blijkt voor hem onmogelijk om haar te helpen.
Ondertussen ontmoeten Michael en Emma een man die hun ouders tien jaar geleden heeft gezien, drie dagen nadat zij verdwenen. Hij vertelt over een kaart van een afgelegen land, een mysterieuze plek. Deze kaart zou kunnen leiden naar hun ouders. De kinderen moeten eens te meer op zoek naar de boeken van het begin. Ze moeten de kracht ervan weten te benutten, en dat kan alleen door risico's te nemen. Maar zijn deze risico's niet te groot?

Vertaling: Esther Ottens
Cover: Ien van Laanen } Thincstock | Nanja Toebak

Boek is nieuwstaat
Afbeeldingen
Stephens, John - De Boeken van het Begin, Deel 2: Robijn
Stephens, John - De Boeken van het Begin, Deel 2: Robijn
Van Zoen Boeken Huizen

Dank voor uw bezoek aan "Mijn Boekwinkeltje".

Bestelt u meerdere boeken: dan worden de werkelijke verzendkosten in rekening gebracht.
Na ontvangst van de betaling, wordt het pakket de volgende werkdag verstuurd.
Het is niet mogelijk om de bestelling op te halen.

Een vriendelijk verzoek: wilt u ook uw spambox of ongewenste mailbox in de gaten houden, het gebeurt namelijk regelmatig dat mijn reactie daarin terecht komt.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Van Zoen Boeken.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Van Zoen Boeken
  • Na uw bestelling ontvangen u en Van Zoen Boeken een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Van Zoen Boeken vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Van Zoen Boeken kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren