Titel
Sint Servaas volgens Jocundus
Schrijver
Haye, R de la
Taal
Nederlands
ISBN
9789058420282
Uitgever
Stichting Historische Reeks Maastricht - 1e druk, 2006.
Prijs
€ 15,00
Bijzonderheden
Hardcover boek, geïll., 240pp. - als nieuw ! ( ONGELEZEN )
Meer info
Het boek is in feite de uitgave van een bijna duizend jaar oude bron, de geschriften van Jocundus. De priester Jocundus werd door proost Humbertus en het kapittel van Sint Servaas naar Maastricht gehaald om het Leven en de Wonderen van de Maastrichtse patroonheilige op schrift te stellen. In de inleiding wordt ingegaan op Jocundus, zijn manier van werken en het belang van zijn geschriften. Het eerste hoofdstuk van het boek geeft vervolgens een overzicht van de ontwikkeling van de Servaaslegende tot aan Jocundus. Daarna volgen het Leven en de Wonderen van Sint Servaas in twee hoofdstukken.
* * O P G E L E T - B E S P A A R - P O R T O * *
In Nederland en België vanaf € 35,00 GÉÉN portokosten!
Betaling na ontvangst boeken!
Betaling via PayPal is mogelijk!
SNELLE LEVERING 1 tot 2 WERKDAGEN!
PORTOKOSTEN:
NEDERLANDSE ZENDINGEN via postNL aan Nederlandse tarieven.
Boek tot 350 gram 3.95
Boek boven de 350 gram 4.50 euro
Dik boek dat niet door de brievenbus kan 7.50 euro //
BELGISCHE ZENDINGEN via Bpost aan Belgische tarieven
Boek tot 350 gram 4.25 euro
Boek boven 350 gram 7.05 euro
Dik boek dat niet door de brievenbus kan € 8.00 euro
ANDERE LANDEN OP AANVRAAG.
Boeken altijd degelijk en professioneel verpakt.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Maaszicht
- Na uw bestelling ontvangen u en Maaszicht een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Maaszicht vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Maaszicht kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.