Titel

Moord op heilige gronden / Grijpsra en De Gier tv editie

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789044309980

Uitgever

The House of Books

Prijs

1,95(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

paperback, 223 pag., 2004. zgan

Meer info
In 2004 bracht RTL 4 op negen vrijdagavonden de televisieserie Grijpstra & De Gier. De serie is gebaseerd op de gelijknamige personages uit de misdaadromans van Janwillem van de Wetering.
Jack Wouterse (Grijpstra) en Roef Ragas (De Gier) spelen de hoofdrollen in deze serie. De diverse episodes draaien niet alleen om de misdaden die door deze twee Amsterdamse rechercheurs worden opgelost, maar het zijn ook indringende verhalen rond hun persoonlijke leven.
Janwillem van de Wetering maakte naam met zijn Grijpstra & De Gier-boeken. Het illustere politieduo trad voor het eerst op in Het lijk van de Haarlemmer Houttuinen uit 1975. Er verschenen in twintig jaar tijd evenzoveel thrillers. Peter Romer, eveneens bekend van de tv-serie Baantjer, gebruikte Van de Weterings personages voor een reeks nieuwe scripts die als basis dienden voor de tv-serie Grijpstra & De Gier.
Afbeeldingen
Wetering, Janwillem van de - Moord op heilige gronden / Grijpsra en De Gier tv editie
De Tresoor Lage Zwaluwe

Alle prijzen zijn excl. verzendkosten. Afhalen kan in Lage Zwaluwe Betalen via PayPal op verzoek mogelijk.Opruiming van mijn boekenverzameling, het loopt anders uit de hand! Kijk ook eens naar de mogelijkheid van meerdere boeken om de verzendkosten te drukken. ALTIJD EVEN IN UW SPAM KIJKEN, WANT HEEL VAAK KOMEN DAAR MIJN MAILS TERECHT

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel De Tresoor.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met De Tresoor
  • Na uw bestelling ontvangen u en De Tresoor een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van De Tresoor vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • De Tresoor kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren