Titel

Gouden bergen Portret van de digitale generatie

Schrijver
Taal

Nederlands

Uitgever

De Bezige Bij

Prijs

8,00

Bijzonderheden

2020, paperback, 220 pp, als nieuw

Meer info
Een jaar lang volgde journalist Doortje Smithuijsen verschillende influencers in hun dagelijkse leven. Ze wilde weten wat er schuil gaat achter de perfecte plaatjes op Instagram. Hoe voelt het om je leven in dienst te stellen van je online-imago? Hoe is het om je gedrag te moeten aanpassen aan een algoritme? En waar ze vooral achter wilde komen: Waarom willen deze mensen zichzelf zo graag digitaal manifesteren? Waar komt die behoefte aan likes en volgers vandaan? En wat zegt dat over deze generatie?
Afbeeldingen
Smithijsen, Doortje - Gouden bergen   Portret van de digitale generatie
Boeken Knooppunt 44 Zuidzande

De helft van de opbrengst van de boeken is bestemd voor de Dorpsraad van Zuidzande.
Ga naar https://boekenknooppunt44.boekwinkeltjes.nl/ om al onze titels te bekijken.
Voor 6,50 euro kunt u tot 10 kilo aan boeken laten verzenden.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Boeken Knooppunt 44.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Boeken Knooppunt 44
  • Na uw bestelling ontvangen u en Boeken Knooppunt 44 een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Boeken Knooppunt 44 vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Boeken Knooppunt 44 kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren