Titel

Bhagavad-gita zoals ze is

Schrijver
Uitgever

Amsterdam / Durbuy ISKCON 2021

Prijs

12,50

Verzendkosten

€ 5,99

Bijzonderheden

Softcover met flappen, 799pp., 15.5x21.5cm., in zeer goede staat.

Meer info
Deze tweede editie van Bhagavad-gita zoals ze is verschijnt in paperback met dezelfde vertaling als de eerste editie, maar met verbeteringen in grammatica en spelling. Er is nieuwe inhoud toegevoegd die in de eerste editie ontbrak. De Bhagavad-gita ("Het lied van God") is één van de grootste spirituele en filosofische klassiekers: de essentie van de Vedische wijsheid van India over de spirituele aard van de mens, de cyclus van geboorte en dood, en de uiteindelijke relatie met God. In dit gesprek van 700 verzen onderwijst Sri Krishna, de hoogste persoonlijkheid van God, zijn vriend en toegewijde Arjuna. Hoewel het gesprek plaatsvond op het slagveld van Kurukshetra in een ver verleden, richt Krishna zijn boodschap op alle tijden en mensen. "Wanneer twijfels mij achtervolgen ... dan wend ik me tot de Bhagavad-gita en vind ik een vers dat me troost biedt", aldus Mahatma Gandhi. De werk biedt een Nederlandse vertaling van de oorspronkelijke Bhagavad-gita as it is inclusief de Sanskriettekst, transliteratie, woord-voor-woord-vertaling, volledige vertaling en uitgebreid geestelijk commentaar door A.C. Bhaktivedanta Swami Prabhupada. Het legt de Vedische filosofie uit ? met aandacht voor thema's als dharma (plicht), bhakti (toewijding), karma (actie), moksha (bevrijding) en de aard van de ziel (atman) - zoals die wordt voorgesteld binnen de Gaudiya Vaishnava-traditie en ISKCON. De commentaren positioneren Krishna als de ultieme persoonlijke God, waarbij individualiteit van de ziel, het eeuwigdurende dienstverband aan Krishna, en spirituele oefeningen centraal staan. Deze editie, uitgebreid en herzien, is bedoeld voor zowel academische bestudering als spirituele verdieping.
Afbeeldingen
A.C. Bhaktivedanta Swami Prabhupada - Bhagavad-gita zoals ze is
A.C. Bhaktivedanta Swami Prabhupada - Bhagavad-gita zoals ze is
A.C. Bhaktivedanta Swami Prabhupada - Bhagavad-gita zoals ze is
A.C. Bhaktivedanta Swami Prabhupada - Bhagavad-gita zoals ze is
A.C. Bhaktivedanta Swami Prabhupada - Bhagavad-gita zoals ze is
SomeThingz Books etc Scherpenheuvel-Zichem

Beste boekenliefhebber, na iedere bestelling ontvangt u ALTIJD EEN BEVESTIGING PER EMAIL van mij. Indien u geen email heeft ontvangen van info@somethingz.be, controleer dan zeker uw SPAMBOX. De verzending gebeurt steeds via geregistreerde post met track and trace. De VERZENDKOST bedraagt steeds €5.99, ongeacht het gewicht van het pakket, en dit zowel voor verzending naar Nederland als voor verzending binnen België. Uw bestelling wordt zorgvuldig en stevig verpakt om beschadiging tijdens transport te voorkomen. Bedankt alvast voor uw aankoop én uw vertrouwen. Met vriendelijke groeten, Tom Cops (www.somethingz.be / info@somethingz.be)

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel SomeThingz Books etc.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met SomeThingz Books etc
  • Na uw bestelling ontvangen u en SomeThingz Books etc een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van SomeThingz Books etc vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • SomeThingz Books etc kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren