Titel

Dat is waar / een leesboek voor wie denkt dat hij niet denken kan

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789023411741

Uitgever

Bezige Bij, De

Prijs

7,50

Bijzonderheden

2003, 223pp, zo goed als nieuw!

Meer info
9200, 223pp, Zeer goede staat! Met tekeningen van Tjalling Houkema
Dat Is Waar
Hoofdpersoon van Dat is waar is een dikke filosoof die soms hoofdpijn heeft van het harde nadenken. Regelmatig wordt hij gestoord door zijn buurkinderen Elsemiek en Bas. Het drietal raakt in allerlei grappige en ontroerende situaties verzeild, waarbij de filosoof hen laat zien dat niet alle vragen zo makkelijk te beantwoorden zijn. Moet je altijd de waarheid spreken? Wat is eigenlijk het verschil tussen mensen en machines? Moet je mensen altijd beter maken? Elsemiek en Bas ontdekken ook dat somt hele moeilijke vragen hele makkelijke antwoorden hebben. Dat is waar is een verhelderend, vrolijk en slim boek, voor iedereen die denkt dat hij niet denken kan.
Afbeeldingen
Lievers, M. - Dat is waar / een leesboek voor wie denkt dat hij niet denken kan
Lievers, M. - Dat is waar / een leesboek voor wie denkt dat hij niet denken kan
Het Viooltje Almelo

Geen mail ontvangen na je bestelling? Check even je spambox—soms neemt ons bericht een omweg.


Boekwinkeltje het Viooltje – herfstige leeswarmte voor elke dag!

Laat de bladeren vallen en de verhalen stromen… In ons assortiment vind je: Kookboeken – voor knusse keukenavonturen Kinderboeken – Lemniscaat & Christofoor, voor warme voorleesmomenten ️ Romans – om bij weg te dromen onder een plaid Esoterie, NLP & hypnose – verdieping voor lange avonden Beerlandt – holistische kracht in boekvorm …en nog véél meer om in te verdwalen terwijl de wind waait

Verzendkosten? Gewoon via PostNL. Geen verrassingen, wel bezorgd met zorg.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Het Viooltje.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Het Viooltje
  • Na uw bestelling ontvangen u en Het Viooltje een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Het Viooltje vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Het Viooltje kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren