Titel
Zilveren Eeuw. Fries pronkzilver in de zeventiende eeuw.
Schrijver
[Silverware]. Stoter, Marlies.
Uitgever
Prijs
€ 12,00
Bijzonderheden
Leeuwarden/ Franeker, Fries Museum/ Van Wijnen, 2000, 119,(1) pag., illustraties in kleur en zw/w, paperback met flappen, oblong quarto (als nieuw).
Meer info
= Fries pronkzilver in de zeventiende eeuw // De zeventiende eeuw is de Gouden Eeuw voor het Friese zilver. Deze 'Zilveren Eeuw' staat centraal in dit schitterende boek van Marlies Stoter. De fraaiste stukken van topzilversmeden worden voor een tentoonstelling in het Fries Museum opnieuw gefotografeerd. Marlies Stoter vat haar onderzoek naar deze symbolen van macht en aanzien samen in een boeiende tekst. // Recensie(s) :Fries zilver uit de 17de eeuw behoort tot het fraaiste dat op dit gebied in die periode in Nederland is gemaakt. Dit onderwerp, beperkt tot een provincie - Friesland - en een eeuw (17de) werd nog niet eerder zo rijk geïllustreerd en uitgebreid beschreven. Na een voorwoord en een beknopte inleiding volgen de belangrijkste Friese zilversmeden, elk met een of meer voorwerpen (18 meesters, 64 voorwerpen). Tot slot noten en bibliografie. Een toegankelijke publicatie over een bekend maar sinds lang niet belicht onderwerp, aardig en informatief, mooi vormgegeven en geïllustreerd,. Tevens geschikt voor belangstellenden in de lokale geschiedenis.
Fahrenheit 451
Nieuwerbrug
Fahrenheit 451 is een professioneel antiquariaat met een breed aanbod van interessante boeken, prenten, documenten, handschriften, posters, foto's, paperassen en overige zaken op papier. Wij nemen deel aan Nederlandse en buitenlandse beurzen en zijn lid van de Nederlandsche Vereeniging van Antiquaren (NVvA), de International League of Antiquarian Booksellers (ILAB) en de Provincial Booksellers Fairs Association (PBFA).
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Fahrenheit 451
- Na uw bestelling ontvangen u en Fahrenheit 451 een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Fahrenheit 451 vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Fahrenheit 451 kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.