Titel
Het kookboek voor de hongerige student / Meer dan 200 snelle en eenvoudige recepten
Schrijver
Frost-Sharratt, Cara
Taal
Nederlands
ISBN
9789048312610
Uitgever
Veltman Uitgevers B.V.
Prijs
€ 6,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
256pp, paperback, in nieuwstaat, cadeauwaardig
Meer info
Als je gaat studeren, gek bent op lekker eten maar niet weet hoe je moet koken, is dit boek geknipt voor jou! Het bevat meer dan 200 recepten, variërend van salades en curry's tot pannenkoeken en pasta's, en veel nuttige info meer heb je niet nodig om snel, gemakkelijk en voordelig lekker te eten.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Wi(e)lskracht Books
- Na uw bestelling ontvangen u en Wi(e)lskracht Books een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Wi(e)lskracht Books vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Wi(e)lskracht Books kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.