Titel

Iedereen is eigenaar van iets.

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789060056929

Uitgever

Thomas Rap, Amsterdam

Prijs

3,00

Bijzonderheden

2007, 1ste druk. Paperback, 158pp. Met humor kun je meer zeggen dan met lange saaie betogen, zo luidt de boodschap in zijn columns. Conditie: goed.

Afbeeldingen
Hek, Youp van 't - Iedereen is eigenaar van iets.
Hek, Youp van 't - Iedereen is eigenaar van iets.
Hek, Youp van 't - Iedereen is eigenaar van iets.
Anke Boeken Breda

 

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Anke Boeken.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Anke Boeken
  • Na uw bestelling ontvangen u en Anke Boeken een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Anke Boeken vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Anke Boeken kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren