Titel
Gant — Het verhaal — (Een Oekraïense emigrant begint in de jaren 20 hemden te maken en in 1949 richt hij Gant Shirtmakers op.)
Schrijver
Mathias Björk
Taal
Nederlands
Uitgever
Ekerlids Förlag, 2008
Prijs
€ 10,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
Mooie staat - zeer uitgebreid - rijk geïllustreerd - 299 pag.
Meer info
O.a. een kijk op de kledingindustrie, de huidige mode-industrie -van schetsblok tot kledingstuk in de winkel. Het boek belicht het op ondernemerschap gebaseerde zakenmodel dat aan de basis van de expansie ligt. Vele afbeeldingen in kleur en zwartwit.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Boekenloket
- Na uw bestelling ontvangen u en Boekenloket een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Boekenloket vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Boekenloket kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.