boekenliefhebber is momenteel afwezig,boekenliefhebber heeft de volgende melding achtergelaten:

Ik ben vanaf 09-05-2026 t/m 30-05-2026 op vakantie en ben ik niet in de gelegenheid om boeken te verzenden. Na mijn vakantie periode sta ik weer helemaal voor u klaar.

De verkoper verwacht te reageren na 31-05-2026
Titel

De essentie van stijl / een korte geschiedenis

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789045848532

Uitgever

Mouria

Prijs

6,00(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

2005, 336 pagina's,Gebonden met stofomslag

Meer info
Waarom vinden wij een speciale gelegenheid pas écht feestelijk als er een champagnefles wordt ontkurkt?
- Waarom zijn mensen bereid een klein fortuin te betalen voor een Louis Vuitton tas?
- Waarom is een diamant het statussymbool bij uitstek, dat direct waarde, macht en zelfs liefde uitdrukt?
In dit fascinerende boek laat Frankrijk-deskundige Joan DeJean zien dat de antwoorden op deze en andere intrigerende vragen kunnen worden gevonden in de regeerperiode van de charismatische koning Lodewijk de Veertiende, de legendarische Zonnekoning wiens geweldige gevoel voor stijl Frankrijk op de kaart heeft gezet.

Toen hij de troon besteeg, was er nog geen sprake van een typische Franse stijl of élégance. Aan het eind van zijn regeerperiode echter waren zijn ideeën over de gehele westerse wereld geaccepteerd als dé standaard op het gebied van goede smaak en had Frankrijk zich in de handel een dominante positie verworven in luxegoederen, die ook vandaag de dag nog zichtbaar is.

Joan DeJean neemt ons mee naar de geboorte van de haute couture, de nacht waarin de champagne werd uitgevonden en het ontstaan van de mode-industrie. Ze schrijft met een aanstekelijk élan en met veel kennis van zaken.
Afbeeldingen
DeJean, J. - De essentie van stijl / een korte geschiedenis
DeJean, J. - De essentie van stijl / een korte geschiedenis
boekenliefhebber Apeldoorn

Alle boeken worden met de grootst mogelijke inzet ingepakt en verzonden.
De verzending is voor risico van de koper.

Als u binnen 24 uur geen antwoord op uw bestelling heeft ontvangen, controleer dan uw "Spam-box".
De ervaring leert dat een aantal antwoorden daarin belandt.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel boekenliefhebber.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met boekenliefhebber
  • Na uw bestelling ontvangen u en boekenliefhebber een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van boekenliefhebber vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • boekenliefhebber kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren