Boekenprinses is momenteel afwezig,Boekenprinses heeft de volgende melding achtergelaten:

In verband met omstandigheden worden bestellingen van 6 mei 2026 tot 25 mei 2026 vanaf 26 mei 2026 verzonden.

De verkoper verwacht te reageren na 26-05-2026
Titel

Agrarische geschiedenis van nederland / van prehistorie tot heden

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789012053570

Uitgever

Staatsuitgeverij, 's Gravenhage, 1986

Prijs

7,50(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

Gebonden met stofomslag, 168 bladzijden. Namen op schutblad geschreven.

Meer info
Voor de Nederlandse economie is de landbouw op dit moment van een niet te onderschatten betekenis. Om deze bijzondere positie van de agrarische sector te kunnen begrijpen, is de kennis van de ontstaansgeschiedenis van het boerenbedrijf onontbeerlijk. De actualiteit is immers de uitkomst van een lang en gevarieerd landbouwhistorisch proces van op- en neergang, voor- en tegenspoed, traditie en modernisering.
Dit boek, dat de agrarische geschiedenis van ons land vanaf de vroegste tijden tot vandaag de dag tot onderwerp heeft, geeft, teneinde het inzicht in het heden te vergroten, de daartoe benodigde informatie. De nadruk ligt daarbij op de laatste twee eeuwen, maar ook de daaraan voorafgaande perioden krijgen de nodige aandacht.
Op overzichtelijke en voor ieder begrijpelijke wijze schetsen de auteurs de belangrijkste ontwikkelingen in akkerbouw, veeteelt en tuinderij, waarbij zowel economische als sociale aspecten van het boerenleven en boerenbedrijf aan de orde komen. Waar mogelijk wordt ook recht gedaan aan regionale en provinciale verschillen in de bedrijfsvoering, landbouwtechniek en marktpositie. Tal van goed gekozen illustraties ondersteunen de tekst.
Afbeeldingen
Noordegraaf, L. e.a. - Agrarische geschiedenis van nederland / van prehistorie tot heden
Boekenprinses Nuis

Verzending van boeken vindt plaats na ontvangst van de betaling. Ophalen is mogelijk na afspraak.

Wij reageren altijd binnen 24 uur na uw bestelling. Heeft u binnen deze tijd geen reactie ontvangen, dan is onze mail waarschijnlijk in de spambox terecht gekomen.

We verzenden brievenbuspost via PostNL en pakketten via DPD. De tarieven voor thuisbezorging bedragen € 4,25 voor brievenbuspost, € 6,75 voor pakketten tot 3 kg en € 7,60 voor pakketten van 3 kg tot 10 kg. Voor pakketten is het mogelijk om deze af te halen bij een DPD parcelshop (de verzendkosten bedragen dan € 6,40). Boeken worden standaard naar het huisadres gezonden, wilt u liever afhalen bij een parcelshop, dan dit graag bij de bestelling aangeven. Meerdere boeken ineens kopen scheelt verzendkosten.

De verzendkosten naar België bedragen € 7,80 thuisbezorgd.
Verzendkosten naar andere landen zijn op aanvraag.

Retourneren is mogelijk binnen 14 dagen. Retourkosten zijn voor eigen rekening.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Boekenprinses.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Boekenprinses
  • Na uw bestelling ontvangen u en Boekenprinses een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Boekenprinses vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Boekenprinses kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren