Titel
Ik ben koopman / kroniek van de familie Fentener van Vlissingen
Schrijver
Tex, Charles den
Taal
Nederlands
ISBN
9789044529647
Uitgever
De Geus
Prijs
€ 9,50(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
2013, 680pp.,paperback, 15x23x3,7cm., geïllustreerd met zw/w foto's, uitstekende staat
Meer info
Een cruciale rol in de familiegeschiedenis bleek weggelegd voor Jan van Vlissingen, die het bedrijf na de Tweede Wereldoorlog van de ondergang wist te redden en het ombouwde tot een succesvolle multinational in olie, gas, transport en winkelformules.
De invloed van de familie Fentener van Vlissingen in het Nederlandse bedrijfsleven is groot. SHV, zoals hun bedrijf vandaag de dag heet, is het grootste familiebedrijf van Nederland.
Afbeeldingen
Pandora heeft een winkel in de oude binnenstad van Dordrecht met ook een uitgebreide boekenafdeling / antiquariaat. Een klein deel van de verzameling nuttige, boeiende, curieuze en verzamelwaardige boeken bieden wij alleen via boekwinkeltjes aan.
Na een bestelling ontvangt u van ons een mail met de betaalgegevens. Pakketverzending is naar keus via PostNL, DHL of DPD. De verzendkosten zijn conform hun prijs. U kunt ook kiezen voor het gratis ophalen.
Bij uitzondering kan het voorkomen dat een boek reeds verkocht of onvindbaar is, bij voorbaat onze excuses voor dit ongemak.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met pandora
- Na uw bestelling ontvangen u en pandora een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van pandora vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- pandora kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.